ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

طالع بینی نوین با استفاده از حروف ابجد صغیر با استفاده از حروف ابجد صغیر

خصوصیات عدد چهار طالع بینی نوین

خصوصیات عدد ۴

چهار ها همگی ویژگی هایی همچون ثابت قدم بودن ، صبور ، واقع بین ، احساساتی ، منطقی متعادل ، همواره در حال پیشرفت بوده و اگر از استعداد خود استفاده کنند ، به موفقیت های بزرگی در زندگی دست خواهند یافت.

اگر بخواهیم به ویژگی های منفی چهار ها هم بپردازیم باید بدانید که آنها کمی زیاده خواه ، عجول و بدون پشتکار نیز هستند و گاهی افکار منفی در ذهن خود راه می دهند که باعث جلوگیری از پیشرفت خودشان هم می شود.

چهار ها اگر اشتیاق ، تعهد و صبر را چاشنی اهداف خود کنند قطعا به ثبات ذهنی و احساسی و عاطفی رسیده و علاوه بر آن ، امنیت روانی و ارتقاء روحی که هدف اصلی اکثر چهارها هم هست به راحتی در دسترس ایشان قرار میگیرد.

طالع بینی نوین - خصوصیات عدد چهارطالع بینی نوین – خصوصیات عدد چهار

اهداف زندگی خود را یادداشت کنید ، تنها ۲ درصد از تمام افراد جهان این کار را می کنند که تاثیر زیادی بر روی رسیدن به اهداف دارد و چهارها قطعا جزو این دسته از انسانها طبقه بندی می شوند .

چهارها حتما باید اهداف خود را دنبال کنند چرا که در درون آنها اینگونه است که گاه سعی دارند به سرعت و دقت پله های ترقی را طی کنند و گاهی هم دچار وسواس شده و در یک پله مدتها صبر می کنند و درجا می زنند.

اغلب همواره درحال تغییر شغل هستند ، مرتب خانه عوض می کنند و روابط خود را با دیگران تغییر می دهند ، اما اگر از اینکار ها دوری کنند ، با ثبات و پایداری به موفقیت های بزرگی در زندگی می رسند.

از نظر شغلی ، چهارها می توانند مشاوران مدیر ، معاونان ، همکاران خوبی در امور تجارت و معاملات باشند ، راز موفقیت در زندگی چهارها ثبات در پیگیری اهدافی است که از قبل خودشان در نظر گفتند و پس از دستیابی به اهداف می توانند اهداف بزرگتری در نظر گرفته و با قدرت و اعتماد به نفس بالا ، به سمت آنها در حرکت باشند.

بازگشت به بخش >>> طالع بینی نوین

باتشکر از سایت های پیچک و ایران حافظ و پارس اسکین که ما را در ساخت این برنامه یاری کردند.

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای helk.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:helk.ir | نقشه سایت