ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

طالع بینی نوین با استفاده از حروف ابجد صغیر با استفاده از حروف ابجد صغیر

خصوصیات عدد سه طالع بینی نوین

خصوصیات عدد ۳

سه ها اکثرا در قدرت بیان پیشرو هستند ، افرادی صادق و صمیمی ، الهام گیرنده ، شاد و خوش برخورد بوده و دوست طلب و اجتماعی نیز می باشند.

آنها سخنران خوبی هستند ، اگر بخواهیم به وجه منفی آنها هم اشاره کنیم ، افرادی نا امید ، بیش از حد حساس ، اهل انتقاد و گله ، شکاک و گاهی حالت افسردگی دارند.

سه ها اکثرا باهوش و منطقی هستند یا می توان گفت که خودشان را اینطور نشان می دهند تا درس درونشان را پنهان کنند، اکثر اختراع های بزرگ جهان توسط افرادی بوجود آمده است که احساسات فراتر از ذهن آنها بوده است ، سه ها نیز از این افراد می باشند.

سه ها باتوجه به قدرت کلام و بیان خوبی که دارند ، هرگاه بتوانند به صورت مثبت و منطقی از احساسات درونی خود صحبت می کنند ، اینکار باعث آرامش آنها خواهد شد ، این افراد با صحبت کردن ، نقاشی کردن ، نوشتن ، مطالعه کردن ، نوازندگی و شعرگفتن می توانند احساسات و تمایلات درونی خود را به صورت صحیح بیان کنند.

برخی از سه ها نگرش منفی دارند و در هر مسئله ای ابتدا جوانب منفی آن مسئله را میسنجند و کاری به بخش های مثبت آن ندارند ، این کار در سنین جوانی و نوجوانی ممکن است به آنها آسیب برساند ، دلیل ترس و تشویش و خجالت این افراد عدم درک کامل دیگران است ، زمانی که بتوانند احساسات درونی خود را به خوبی بیان کنند ، دیگران نیز در درک بهتر و درست تر از این افراد پیش می روند و همین موضوع باعث تقویت قوای روانی و بیانی و احساسی سه ها می شود و پیشرفت چشم گیری در زندگی خواهند داشت.

طالع بینی نوین - خصوصیات عدد سهطالع بینی نوین – خصوصیات عدد سه

سه ها دارای سیستم عصبی و روانی خوبی هستند و حس دیگران را به خوبی میگیرند ، اما از انتقاد نسبت به خودشان بیزارند و به آن حساسیت نشان می دهند اما خودشان به راحتی از دیگران انتقاد می کنند.

گاهی در انتخاب مسائل تردید دارند و توانایی انتخاب درست را در خود نمیبینند ، لازم است افکار مثبت را با اعتماد به نفس به خود تلقین کنند و از افکار منفی دور شوند.

از نظر شغلی ، سه ها تا زمانی که اعتماد به نفس لازم را به دست نیاورند مشکل خواهند داشت ، اما اگر تردید ها را پشت سر بگذارند و اعتماد به نفس داشته باشند ، موقعیت های شغلی خوبی به دست خواهند آورد.

از نظر جسمی ، اکثرا معده های حساس دارند و هرگاه مورد تعرض قرار میگیرند ، معده حالت های عصبی نشان داده و یا اسهال می شوند.

سه ها می توانند با تقویت افکار و احساسات مثبت علاوه بر توفیق در امور مادی ، از ادراک و نشاط روح و روان نیز به خوبی برخوردار شوند.

بازگشت به بخش >>> طالع بینی نوین

باتشکر از سایت های پیچک و ایران حافظ و پارس اسکین که ما را در ساخت این برنامه یاری کردند.

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای helk.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:helk.ir | نقشه سایت